100 کارایی بلوز بافت زنانه که مشخص شده است

این پاسخ به نسخه زمستانی شما از بلوز بافت زنانه و ترکیب بالا «خوب» است. اکنون با کفش‌های پاشنه‌دار لحافی بپوشید و با رژ لب‌های رنگارنگ هماهنگ شوید.
این سبک را با پیراهن زیر و خیاطی درهم و برهم امتحان کنید تا لباسی مدرن در لباس کار داشته باشید.

ما شاهد کاهش سرعت در ترکیب کراپ تاپ و کاردی برای پاییز 2020 نیستیم  زمانی که او تقریباً اینترنت را با دو تکه رنگ جو دو سر خود شکست. این یکی را برای مجالس با فاصله اجتماعی امتحان کنید و با جین های کمر بلند بپوشید.

با ترکیب این کشمیری با پارچه های چینی رنگی شنی و چند کفش براق، لباس های تنور را امتحان کنید و سایه های پاییزی را انتخاب کنید.

ما همیشه به سمت یک بافت کرم کلاسیک جذب می‌شویم، و این سبک یقه‌دار از داستان‌های دیگر نیز از این قاعده مستثنی نیست. با شلوار جین صاف خود بپوشید تا ظاهری بسیار کلاسیک داشته باشید.

این بافتنی‌ها شلوار جین و مولتی‌های شما را برای یک شب بیرون می‌آیند، یا شلوارهای دوخت شما را برای محل کار بالا می‌برند، بدون اینکه از سرد بودن یا ناراحتی، دنج و شیک بودنتان لطمه‌ای وارد کنید، این یک برد-برد است.

انتخاب بهترین بافتنی های 2.0 توسط ویرایشگر مد ما و نحوه استایل کردن برای زمستان را در اینجا بررسی کنید.

همانطور که می‌دانید تاپ‌های تاپ برای بهار/تابستان به شدت مد بودند، این مدل بافتنی را برای زمستان امتحان کنید. و هنگامی که سرمای زمستانی واقعاً به وجود می‌آید، برای عایق کاری بیشتر، زیر یک ژاکت یا ژاکت کش باف پشمی امتحان کنید.

خطوط گردن واقعاً در حال حاضر در دنیای لباس بافتنی شروع به ترند کرده اند. این سبک با یک یقه رول ژرزی زیبا در زیر آن برای لایه های اضافی در زمانی که هوای سرد واقعاً وارد می شود عالی به نظر می رسد.